„Przestań siebie naprawiać” to inspirująca publikacja z cennymi wskazówkami, dzięki którym uporasz się z lękami i nauczysz się czerpać prawdziwą radość z życia. Autor, Anthony de Mello – hinduski jezuita oraz psychoterapeuta – jest jednym z najsłynniejszych duchowych przewodników. Współczesne społeczeństwo nie potrafi się zatrzymać, biegnie w bliżej nieokreślonym kierunku, próbując dogonić iluzję sukcesu. Każdy obawia się niepowodzenia, niedostatku i zmartwień. Wykreowało się przekonanie, że stan majątkowy świadczy o życiowym powodzeniu. W efekcie bardzo ciężko jest osiągnąć pełnię szczęścia oraz doświadczać codziennej radości. Próby podążania za szczęściem, według instrukcji wykreowanych przez społeczeństwo dają tylko złudne poczucie bezpieczeństwa, a potem przyprawiają o rozczarowanie, zwątpienie i rezygnację. „Przestań siebie naprawiać” to książka, która zwraca uwagę na właściwy kierunek, w którym należy pójść, by wyzbyć się chęci podążania za złudnym szczęściem. Zawarte w niej treści i cenne wskazówki skutecznie otwierają oczy na otaczającą rzeczywistość.
Opinie o książce Mądrość jednego z największych mistrzów naszych czasów. James Martin SJ, autor Learning to Pray Niepowtarzalna zdolność de Mello do łączenia duchowości Wschodu i Zachodu sprawia, że jego nauczanie jest wciąż inspirujące. Rhonda Byrne, autorka bestsellerów Sekret i Największy sekret.
O autorze Anthony de Mello w swoich poszukiwaniach łączył mistykę europejską z dokonaniami Dalekiego Wschodu. Sławę przyniosły mu jego wykłady oraz z dzieła obejmujące obszar duchowości. Inne pozycje, które wyszły spod pióra de Mello, to między innymi: „Sadhana. Ścieżka do Pana Boga”, „Śpiew ptaka”, „U źródeł”, „Minuta mądrości”, „Przebudzenie” oraz „Wezwanie do miłości”. &nbsp